Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE BALAST 0-63 mm

Număr anunț
SCN1160876
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
TRASIACOM EX UTIL SRL (CUI 37600780)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
400.000 RON
Data publicării
02.04.2025 14:41
Anunț de atribuire
SCNA1120190
Termen limită
10.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241475

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRASIACOM EX UTIL SRL CUI RO 37600780

Valoare atribuită

400.000 RON

din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.