Atribuită Anunț de participare

Servicii de asistență, mentenanță și suport SIIA-BNR

Număr anunț
SCN1160867
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
GENESIS SOFTWARE CONSULTING SRL (CUI 22917510)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549.608 RON
Valoare atribuită
549.608 RON
Data publicării
02.04.2025 12:00
Anunț de atribuire
SCNA1121745
Termen limită
23.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241340

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 549.608 RON Adjudecat: 549.608 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Suport tehnic standard licențe software Genesis 98.200 RON Genesis Software Consulting 98.200 RON
2 Servicii de asistenţă și suport pentru sistemul informatic inte… 451.408 RON Genesis Software Consulting 451.408 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

549.608 RON

din 549.608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.