Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat
POLIHIDROXICLORURA DE ALUMINIU, CLORURA FERICA ȘI SULFAT FERIC
- Număr anunț
- SCN1160838
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 794.155 RON
- Valoare atribuită
- 723.400 RON 8,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2025 08:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1120333
- Termen limită
- 24.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241437
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241437.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
723.400 RON
din 794.155 RON estimat
8,9%
Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 70.755 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.