Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Furnizare multifunctionale A4 - 20 bucati

Număr anunț
SCN1160944
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.840,20 RON
Valoare atribuită
100.300 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
03.04.2025 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1121246
Termen limită
14.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241738

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

100.300 RON

din 100.840,20 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 540,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.