Atribuită
Anunț de participare
Servicii de revizii, întreținere și reparații pentru 46 de autovehicule din parcul auto al Ministerului Mediului, Apelor și Pădurilor
- Număr anunț
- SCN1160935
- Autoritate contractantă
- Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
- Furnizor / câștigător
- NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592.848 RON
- Valoare atribuită
- 781.707,84 RON
- Data publicării
- 03.04.2025 15:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1120385
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241678
Documente
Documentația de atribuire
- 2025.03 CAIET SARCINI.docx.p7s
- FisaDate_DF1241678.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
- proiect acord-cadru.rev2.docx.p7s
- proiect contract subsecvent.rev2.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NESTY AUTO SERVICE SRL CUI 388736
Valoare atribuită
781.707,84 RON
din 592.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro