Atribuită
Anunț de participare
apa minerala carbogazoasa
- Număr anunț
- SCN1160933
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.160 RON
- Valoare atribuită
- 5.160 RON
- Data publicării
- 03.04.2025 15:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1119916
- Termen limită
- 15.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241761
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241761.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
5.160 RON
din 5.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro