Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,7% sub estimat
FURNIZARE ȚEAVĂ RECTANGULARĂ PENTRU CONFECȚIONARE GHIDAJE
- Număr anunț
- SCN1160927
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- CHARLIE COMAT SRL (CUI 2295170)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207.500 RON
- Valoare atribuită
- 71.100 RON 65,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2025 14:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1121392
- Termen limită
- 22.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241714
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA PC.xls.p7s
- CAIET SARCINI TEAVA RECTANGULARA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241714.pdf
- FORMULARE-TEAVA RECTANGULARA.docx.p7s
- PROIECT CONTRACT TEAVA RECTANGULARA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHARLIE COMAT SRL CUI RO 2295170
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
METATOTAL S.R.L. CUI 50698598
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OCTPREST IMPEX SRL CUI RO 8042400
Valoare atribuită
71.100 RON
din 207.500 RON estimat
65,7%
Adjudecat la 34,3% din estimat · economie 136.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.