Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Reparatie capitala la instalatiile termice Complex CF Statia Craiova (proiect tehnic si execuție lucrări)

Număr anunț
CN1079803
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
RIA ENGINEERING & CONSULTING SRL (CUI 35685438)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.033.987,22 RON
Valoare atribuită
4.801.485,65 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
03.04.2025 10:27
Anunț de atribuire
CAN1152137
Termen limită
05.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241566

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.801.485,65 RON

din 5.033.987,22 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 232.501,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.