Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Proiectare și Execuție lucrări pentru alimentare cu energie electrică a clădirii I.A.S.e.C. din subsolul tehnic al Corpului A - PT 78 al Campusului Universității “ Ștefan cel Mare ” Suceava
- Număr anunț
- SCN1161013
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- LOIAL IMPEX SRL (CUI 3176126)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.610 RON
- Valoare atribuită
- 171.130,79 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2025 16:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1121236
- Termen limită
- 23.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241901
Documente
Documentația de atribuire
- 1. ATR-1005665696-22.05.2024. PT SV0078 DIN CAMPUS 1 USV CORP A, TR1.400 kVA.PDF.p7s
- 2. CfR-1005665767-22.05.2024. PT SV0078 DIN CAMPUS 1 USV CORP A, TR2.250 kVA.PDF.p7s
- caiet de sarcini racord IASeC .pdf.p7s
- D-07-06-2016- UNIV SUC (31) (002).pdf.p7s
- FisaDate_DF1241901.pdf
- Formulare procedura energie IACeC.doc.p7s
- Model contract anexa la CS avizat de juridic) (1) (1) (1).docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Valoare atribuită
171.130,79 RON
din 172.610 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 1.479,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.