Anulată Anunț de participare

IMBUNĂTĂŢIREA CALITĂŢII VIEŢII POPULAŢIEI ÎN MUNICIPIUL ADJUD, JUDEŢUL VRANCEA, COMPONENTA B

Număr anunț
SCN1161002
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.950.411,05 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
04.04.2025 15:06
Anunț de atribuire
SCNA1119563
Termen limită
23.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241884

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 10.950.411,05 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Îmbunătățirea mediului și revitalizarea Municipiului Adjud, pri… 1.727.671,35 RON Anulat
2 Îmbunătățirea mediului și revitalizarea Municipiului Adjud, pri… 3.073.832,14 RON Anulat
3 Îmbunătățirea calității vieții populației din Municipiul Adjud,… 6.148.907,56 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.