Anulată
Anunț de participare
Echipamente TVR Timisoara Server Edit Share la montaj (1 buc) , Panou control mixer video pentru Tricaster TC2 (1 buc)
- Număr anunț
- SCN1161001
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.420,17 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.04.2025 14:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1119529
- Termen limită
- 16.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241885
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 250.420,17 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Server Edit Share la montaj (1 buc) | 182.773,11 RON | Anulat | — |
| 2 | Panou control mixer video pentru Tricaster TC2 (1 buc) | 67.647,06 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HYDRA SRL CUI 1563002
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.