Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Servicii de prezentare, prelucrare şi expediere a actelor de procedură, precum şi servicii interne şi internationale din sfera serviciului postal universal, servicii de coletarie pentru Tribunalul Mehedinţi şi instanţele judecătoreşti arondate, respectiv Judecătoria Drobeta Turnu Severin, Judecătoria Orşova, Judecătoria Baia de Aramă, Judecătoria Strehaia şi Judecătoria Vânju Mare
- Număr anunț
- SCN1160970
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910.262 RON
- Valoare atribuită
- 1.837.559,88 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2025 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1120322
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241755
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 2025-semnat.pdf
- DRAFT ACORD-CADRU 2025-semnat.pdf
- DRAFT CONTRACT SUBSECVENT 2025-semnat.pdf
- FisaDate_DF1241755.pdf
- MODELE SI FORMULARE-TRIBUNAL 2025-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
1.837.559,88 RON
din 1.910.262 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 72.702,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.