Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Dotarea cu echipamente digitale in cadrul proiectului „Dotarea unitatilor de invatamant din comuna Misca, Judetul Arad”
- Număr anunț
- SCN1160969
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464.407,62 RON
- Valoare atribuită
- 432.796 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2025 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1126456
- Termen limită
- 22.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241588
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Fisa tehnica lot 1.docx.p7s
- 02. Fisa tehnica lot 2.docx.p7s
- 03. Fisa tehnica lot 3.docx.p7s
- Anexa la Formularul nr. 2.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini echipamente digitale.pdf
- FisaDate_DF1241588.pdf
- Formulare si modele-pe ordin.doc.p7s
- Formular-propunere-tehnica (1).docx.p7s
- Propunere de contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 464.407,62 RON Adjudecat: 432.796 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente IT | 154.707,62 RON | B.N.BUSINESS S.R.L. | 149.100 RON ↓3,6% |
| 2 | Echipamente procesare imagine | 263.300 RON | B.N.BUSINESS S.R.L. | 245.796 RON ↓6,6% |
| 3 | Echipamente periferice | 46.400 RON | B.N.BUSINESS S.R.L. | 37.900 RON ↓18,3% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATLAS CORPORATION S.R.L. CUI RO 7108590
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Valoare atribuită
432.796 RON
din 464.407,62 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 31.611,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.