Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Achizitia de echipamente medicale
- Număr anunț
- SCN1161077
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.554,61 RON
- Valoare atribuită
- 374.117 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2025 15:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1120177
- Termen limită
- 22.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242037
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet de sarcini - lot2.pdf
- Anexa caiet sarcini -lot 1.pdf
- Caiet de sarcini echipamente medicale.pdf
- FisaDate_DF1242037.pdf
- Model contract de furnizare si punere in functiune.pdf
- Model formulare echipamente medicale.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 386.554,61 RON Adjudecat: 374.117 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ecograf pentru cabinet endocrinologie | 92.436,97 RON | LIAMED | 80.000 RON ↓13,5% |
| 2 | Ecograf pentru cabinet gastroenterologie | 294.117,64 RON | Esomed Solution | 294.117 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESOMED SOLUTION S.R.L. CUI 37326139
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ZONEMED BIOMETRIX SRL CUI RO25638242
Subcontractanți 1
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Valoare atribuită
374.117 RON
din 386.554,61 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 12.437,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.