Atribuită
Anunț de participare
Furnizare de Sulfat Feric (III)
- Număr anunț
- SCN1161048
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24313122-2 · Sulfat feric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585.000 RON
- Valoare atribuită
- 634.100 RON
- Data publicării
- 07.04.2025 10:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1120684
- Termen limită
- 23.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241868
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
634.100 RON
din 585.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro