Anulată Anunț de participare

Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru perioada de execuție a lucrărilor aferente obiectivului de investiții „Îmbunătățirea calității vieții populației în municipiul Adjud, județul Vrancea – Obiective Adjudu Vechi, Lotul 1-CLADIRI: Reabilitare infrastructura pentru educația școlară și realizare centru cultural, educativ și recreativ pentru copii și Lotul 2 – GRĂDINA”

Număr anunț
SCN1161144
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152.030 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
08.04.2025 16:02
Anunț de atribuire
SCNA1119310
Termen limită
24.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241945

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 152.030 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL1-CLĂDIRI: Reabilitare infrastructura pentru educația școl… 104.510 RON Anulat
2 LOTUL 2 - GRĂDINA 47.520 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.