Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Furnizare de echipamente tehnologice inclusiv software integrat specific pentru Smartlab privind dotarea Liceului Teoretic Nicolae Titulescu
- Număr anunț
- SCN1161235
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU (CUI 4395140)
- Furnizor / câștigător
- DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45671871)
- Cod CPV
- 30231000-7 · Ecrane si console de computere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548.893,38 RON
- Valoare atribuită
- 543.217,70 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2025 18:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1122033
- Termen limită
- 22.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242270
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Nicolae Titulescu .pdf
- FisaDate_DF1242270.pdf
- Formulare Nicolae Titulescu .docx.p7s
- Model Contract Furnizare .pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 548.893,38 RON Adjudecat: 543.217,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente IT | 225.968 RON | DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. | 543.217,70 RON |
| 2 | Lotul 2 Echipamente printare,scanare 3D si kituri robotice | 217.926,70 RON | — | |
| 3 | Pachete software | 78.348,68 RON | — | |
| 4 | Alte Echipamente | 26.650 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. CUI 45671871
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Terți susținători 1
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
543.217,70 RON
din 548.893,38 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5.675,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.