Anulată Anunț de participare

ECHIPAMENTE IT ȘI ECHIPAMENTE PERIFERICE

Număr anunț
SCN1161364
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI RO31599784)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.474,42 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.04.2025 15:29
Anunț de atribuire
SCNA1121887
Termen limită
24.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242564

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 45.474,42 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Multifuncțional 12.084,03 RON Anulat
2 Tablete 7.302,52 RON Anulat
3 Computere 23.608,87 RON Anulat
4 Videoproiector 2.479 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CIRCUITRA S.R.L. CUI 41263918
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.