Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,9% sub estimat
Servicii de mentenanţă preventivă şi corectivă a aparatelor de laborator -3 Loturi
- Număr anunț
- SCN1161363
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
- Cod CPV
- 50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896.000 RON
- Valoare atribuită
- 529.685,62 RON 40,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2025 15:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1121257
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242524
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini-ment ap laborator 2025-2026.pdf.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1242524.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
- Precizari suplimentare sectiunea III din Fisa de date.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
529.685,62 RON
din 896.000 RON estimat
40,9%
Adjudecat la 59,1% din estimat · economie 366.314,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.