Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Servicii de update Forticare si Fortiguard pentru fortigate FG601E si FortiAnalizer

Număr anunț
SCN1161354
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL (CUI 10413772)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.154 RON
Valoare atribuită
347.600 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
11.04.2025 14:28
Anunț de atribuire
SCNA1121466
Termen limită
02.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242536

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

347.600 RON

din 361.154 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 13.554 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.