Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Piese de schimb pentru aeronave tip GA8

Număr anunț
RFD001986
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
Cod CPV
34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156.500 RON
Valoare atribuită
156.140 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.04.2025 12:59
Anunț de atribuire
RFDA001743
Termen limită
25.04.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

156.140 RON

din 156.500 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 360 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.