Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,0% sub estimat

Furnizare produse din carne

Număr anunț
SCN1161324
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM FAMILY HOLDING S.A. (CUI 13533870)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436.600 RON
Valoare atribuită
357.879,30 RON 18,0% sub estimat
Data publicării
11.04.2025 09:20
Anunț de atribuire
SCNA1120802
Termen limită
23.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242343

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (13)

Adjudecat: 357.879,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 – carnati de porc
2 Lotul 2 – crenvursti de pui
3 Lotul 3 – crenvursti de porc
4 Lotul 4 – salam cu sunca tip Victoria
5 Lotul 5 – salam uscat de porc
6 Lotul 6 – ciolan afumat de porc PRESTIGIOSA PRODCOM S.R.L. 21.462 RON
7 Lotul 7 – costita de porc afumata
8 Lotul 8 – muschi file CRIS-TIM FAMILY HOLDING 287.500 RON
9 Lotul 9 – sunca presata
10 Lotul 10 – conserva din carne de porc VASCAR S.A.,UNICARM,HARPEK 48.917,30 RON
11 Lotul 11 – conserva din carne de vita
12 Lotul 12 – pate de pui
13 Lotul 13 – pate de porc

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
HARPEK SRL CUI RO3871130
Asociați 1
UNICARM SRL CUI 6531770
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

357.879,30 RON

din 436.600 RON estimat 18,0%

Adjudecat la 82,0% din estimat · economie 78.720,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.