Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,7% sub estimat
Tonere pentru imprimante/copiatoare/fax
- Număr anunț
- SCN1161409
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15662430)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.976,40 RON
- Valoare atribuită
- 162.912 RON 45,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2025 12:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1127075
- Termen limită
- 30.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242539
Documente
Documentația de atribuire
- Caietul de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242539.pdf
- Formulare si mod. doc..pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
162.912 RON
din 299.976,40 RON estimat
45,7%
Adjudecat la 54,3% din estimat · economie 137.064,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.