Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul „Reabilitare, eficientizare termica si refunctionalizare cladire P+1, cu destinatia de Centru Cultural Multifunctional „Doina”, din Municipiul Falticeni, Jud. Suceava”.
- Număr anunț
- SCN1161382
- Autoritate contractantă
- Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
- Furnizor / câștigător
- SYM RSC S.R.L. (CUI 18458877)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.391.357,69 RON
- Valoare atribuită
- 9.341.148,29 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2025 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1123136
- Termen limită
- 30.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242264
Documente
Documentația de atribuire
- 9. Formulare si model contract.doc.p7s
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242264.pdf
- pth v1.zip
- pth v2.zip
- pth v3.zip
- pth v4.zip
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYM RSC S.R.L. CUI RO18458877
Subcontractanți 6
ELECTRICA CORRADO SRL CUI RO23928126
RALTEK PREMIUM SERVICES SRL CUI 35627585
LIFT SERVICE SRL CUI 22229170
SKYLARK STEEL S.R.L. CUI 39415046
SMART PROTECTION SOLUTIONS S.R.L. CUI 45694824
SPECTRUM GLOW S.R.L. CUI 36295646
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Asociați 1
COMTRANSPORT SA CUI RO 3777819
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SERVAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 35211337
Asociați 1
GAFCO CONSTRUCT SRL CUI RO21731712
Valoare atribuită
9.341.148,29 RON
din 9.391.357,69 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 50.209,40 RON
Deschise acum pe acest cod
66 licitații deschise pe 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de ren…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.