Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat
Cartuse de toner si unitati de imagine - S.R.T.F.C. TIMISOARA
- Număr anunț
- SCN1161380
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.576,89 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON 8,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2025 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1121914
- Termen limită
- 28.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242558
Documente
Documentația de atribuire
- Acord GDPR Cartuse 2025.docx.p7s
- Anexa formular oferta financiara Cartuse 2025.xlsx.p7s
- Anexa PV de receptie cantitativa si calitativa.docx.p7s
- cs tonere scan.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242558.pdf
- Formular de oferta financiara Cartuse 2025.doc.p7s
- FORMULARE achizitii produse.doc.p7s
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA-componenta factori de evaluare.doc.p7s
- Formular propunere tehnica -conformitate caiet de sarcini.docx.p7s
- Model contract Cartuse 2025.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
100.000 RON
din 109.576,89 RON estimat
8,7%
Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 9.576,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.