Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: ,,IMPLEMENTARE CENTRALE ELECTRICE FOTOVOLTAICE PENTRU PRODUCEREA DE ENERGIE ELECTRICĂ DIN SURSE REGENERABILE ÎN VEDEREA ASIGURĂRII AUTOCONSUMULUI, PENTRU OBIECTIVELE AFLATE ÎN GESTIUNEA PRIMĂRIEI FLOREȘTI, JUDEȚUL CLUJ”
- Număr anunț
- SCN1161494
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- SERVELECT SRL (CUI 17481529)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.153.651,08 RON
- Valoare atribuită
- 4.675.295,40 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2025 15:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1123616
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242860
Documente
Documentația de atribuire
- 01.Primaria Floresti (25kW)_pdf.rar
- 02.Gradinita Ioan Rus (100kW)_pdf.rar
- 03.Politie (15kW)_pdf.rar
- 04.ISU (36kW)_pdf.rar
- 05.Sala de sport (100kW)_pdf.rar
- 06.Cresa cetatea fetei (20kW)_pdf.rar
- 07.Gradinita Horea 2 (25kW)_pdf.rar
- 08.Camin Cultural Floresti (10kW)_pdf.rar
- 09.Camin cultural Tauti (30kW)_pdf.rar
- 10.Camin cultural luna (19kW)_pdf.rar
- 11.Scoala luna (60kW)_pdf.rar
- Avize tehnice de racordare.rar.p7s
- Caiet de sarcini Primaria Floresti - Centrale Electrice Fotovoltaice.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242860.pdf
- SVT-PTE-241015-1_SCAN_fara_valori_pentru_LICITATIE_1.pdf.p7s
- SVT-PTE-241015-1_SCAN_fara_valori_pentru_LICITATIE_2.pdf.p7s
- SVT-PTE-241015-1_SCAN_fara_valori_pentru_LICITATIE_3.pdf.p7s
- SVT-PTE-241015-1_signed.pdf.p7s
- TEREN_cf. CU_nr.952_28.11.2023.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERVELECT SRL CUI RO 17481529
Subcontractanți 1
BUCIN ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 25710100
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GRUP 4 INSTALATII SA CUI RO 242403
Asociați 1
ELECTRO CLIP MAP SRL CUI RO36662440
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700
Terți susținători 1
PROMELEK XXI S.A. CUI RO6845993
Valoare atribuită
4.675.295,40 RON
din 5.153.651,08 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 478.355,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.