Atribuită
Anunț de participare
Închiriere autovehicule de transport marfa cu sofer – pentru U.M.C. Rosia-Pesteana – Sector Pesteana
- Număr anunț
- SCN1161488
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- UZINA ROMINEX SRL (CUI 26130306)
- Cod CPV
- 60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.620 RON
- Valoare atribuită
- 136.620 RON
- Data publicării
- 15.04.2025 15:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1120492
- Termen limită
- 22.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242624
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Formular Propunere Tehnica.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242624.pdf
- Formulare model_ps-26327.docx.p7s
- Oferta fin. CENTRALIZATOR_MODEL.xlsx.p7s
- Proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Asociați 1
AD&FYNUŢURY TRANS SRL CUI 33853209
Valoare atribuită
136.620 RON
din 136.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro