Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de paza, monitorizare si interventie la obiectivele MCDR
- Număr anunț
- SCN1161483
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
- Furnizor / câștigător
- AXIS SECURITY SRL (CUI 29593330)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 422.214 RON
- Valoare atribuită
- 421.948,80 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2025 15:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1121243
- Termen limită
- 28.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242676
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Documentatia de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242676.pdf
- Formulare_.docx.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIS SECURITY SRL CUI 29593330
Valoare atribuită
421.948,80 RON
din 422.214 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 265,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.