Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Gaz Freon necesar funcționării instalațiilor de aer condiționat de pe materialul rulant aparținând SRTFC CLUJ
- Număr anunț
- SCN1161462
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.120 RON
- Valoare atribuită
- 20.740 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2025 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1121430
- Termen limită
- 08.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242659
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini - Freon.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242659.pdf
- Formulare - Freon.docx.p7s
- Model contract - Freon.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Valoare atribuită
20.740 RON
din 21.120 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.