Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
„Sprijinirea eficienței energetice în clădirile rezidențiale - bloc I2, str. Regiment 11 Siret, Nr.45, Țiglina I, Asociația de Proprietari nr.252, din Municipiul Galați” cod SMIS 318565 – execuție lucrări
- Număr anunț
- SCN1161453
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- MOVILAND MET SRL (CUI 33559735)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.734.173,92 RON
- Valoare atribuită
- 4.195.364,70 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2025 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1123123
- Termen limită
- 16.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242638
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 DNSH.docx.p7s
- Caiet de sarcini I2 Reg.11 Siret -signed.pdf
- DOCUMENTATIE TEHNICA FINALA I2 Reg11Siret.part1.rar.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA FINALA I2 Reg11Siret.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1242638.pdf
- HCL 241-signed.pdf
- Model formulare si model contract .docx.p7s
- Proiect tehnic scris si desenat -signed.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Subcontractanți 1
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TESARO KIT CONSTRUCT SRL CUI RO 30917561
Subcontractanți 1
KRONLIFT SRL CUI RO 28428580
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMCO SYSTEM SRL CUI RO 15315902
Valoare atribuită
4.195.364,70 RON
din 4.734.173,92 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 538.809,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.