Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat

Achizitie țeavă neagră laminată preizolată și accesorii

Număr anunț
SCN1161585
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
THIC SOLAR POWER SRL (CUI 34329017)
Cod CPV
44161000-6 · Conducte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291.370,48 RON
Valoare atribuită
279.289,60 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
16.04.2025 22:48
Anunț de atribuire
SCNA1122178
Termen limită
02.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242953

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
THIC SOLAR POWER SRL CUI RO 34329017
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ISOPLUS ROMANIA SRL CUI RO 6367848

Valoare atribuită

279.289,60 RON

din 291.370,48 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 12.080,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.