Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

Execuție lucrări la obiectivul de investiții ,,REABILITARE STR. DEDOVIȚEI - PARȚIAL ȘI DC21 - PARȚIAL, LOCALITATEA ȘIMIAN, COM. ȘIMIAN, JUD. MEHEDINȚI”.

Număr anunț
SCN1161564
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL (CUI 29170569)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.550.518,69 RON
Valoare atribuită
11.088.467,60 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
16.04.2025 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1122034
Termen limită
06.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242900

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

11.088.467,60 RON

din 11.550.518,69 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 462.051,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.