Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
Achizitionare lucrări de întreținere, reparații și modernizare artere de circulație și a altor terenuri aparținând domeniului public din Mun. Sf. Gheorghe din Mun. Sfantu Gheorghe
- Număr anunț
- SCN1161560
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI SI PODURI COVASNA SA (CUI 7028793)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.588.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.107.867,86 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2025 15:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1123191
- Termen limită
- 14.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242690
Documente
Documentația de atribuire
- -Acord-cadruR-intretin.artere.docx.p7s
- Caiet de sarcini rep strazi 2025 .doc.p7s
- FisaDate_DF1242690.pdf
- Formulare modelartere2025 .docx.p7s
- MOdel c-subsecv R.docx.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRACONS SRL CUI RO 17373748
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO STRADA SRL CUI RO 6538816
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA CUI RO 7028793
Valoare atribuită
12.107.867,86 RON
din 14.588.000 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 2.480.132,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.