Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitionare buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1161555
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539.800 RON
- Valoare atribuită
- 539.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2025 15:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1121318
- Termen limită
- 28.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242912
Documente
Documentația de atribuire
- Buldoexcavator 2025 caiet de sarcini semnat.pdf
- FisaDate_DF1242912.pdf
- Formulare.doc
- Model Contract.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHMAG FUTURE S.R.L. CUI 45042260
Valoare atribuită
539.000 RON
din 539.800 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.