Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Achizitia produse din categoria "dulciuri" - 3 loturi
- Număr anunț
- SCN1161548
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695.000 RON
- Valoare atribuită
- 689.951,66 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2025 11:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1121127
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242508
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta-LOT 1 Dulciuri 2025-semnat.xls.p7m
- Anexa formular oferta-LOT 2. Dulciuri 2025-semnat.xls.p7m
- Anexa formular oferta-LOT 3 Dulciuri 2025-semnat.xls.p7m
- Caiet de sarcini - DULCIURI - 3 loturi-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DE FURNIZARE - model-semnat.pdf.p7m
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat.xls.p7m
- FisaDate_DF1242508.pdf
- Formular-comanda produse-semnat.xls.p7m
- Formulare pentru ofertanti-semnat.doc.p7m
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat.xls.p7m
- Recomandare-semnat.odt.p7m
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 695.000 RON Adjudecat: 689.951,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dulciuri | 295.000 RON | ROALMISA INV | 689.951,66 RON |
| 2 | Dulciuri | 188.000 RON | — | |
| 3 | Dulciuri | 212.000 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Valoare atribuită
689.951,66 RON
din 695.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 5.048,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.