Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat
Achiziționarea de multifuncționale A3 și A4 color
- Număr anunț
- SCN1161545
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS SRL (CUI 15437993)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329.621,50 RON
- Valoare atribuită
- 311.940 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2025 11:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1121837
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242826
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de furnizareMFP_semnat.docx.p7s
- CS_SEAP_semnat.pdf
- FisaDate_DF1242826.pdf
- Formulare MFP_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRYAMM TRADING CONSULTING SRL CUI RO 3900945
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ESTICO SRL CUI RO 1094402
Valoare atribuită
311.940 RON
din 329.621,50 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 17.681,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.