Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Executie lucrari pentru investitia: “Dezvoltarea sistemului de management local prin implementarea unor infrastructuri inteligente la nivelul Comunei Matca, judetul Galati”
- Număr anunț
- SCN1161672
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATCA (CUI 4412225)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.536.915,98 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2025 19:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1124199
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243184
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini_ executie lucrari_Matca semnat.pdf
- 04._1. Formulare executie_ Matca.docx.p7s
- 04._2. Formular_Propunere tehnica - Lucrari_Matca.pdf
- 05. Model Contract executie lucrari_ Matca.docx.p7s
- 06. Instructiuni pentru ofertanti_executie_Matca.pdf
- Anexa DNSH - proiect tehnic.pdf
- FisaDate_DF1243184.pdf
- Matca DTAC SSV (1).pdf
- Matca PTH SSV (1).pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ALFA SECURITY SERVICE SRL CUI 16615886
Asociați 1
ZOORK S.R.L. CUI 37836928
Valoare atribuită
1.536.915,98 RON
din 1.570.750 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 33.834,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.