Anulată Anunț de participare

Furnizare de utilaj multifuncțional în cadrul proiectului: „Achiziții echipamente pentru intervenții în situații de urgență în comuna Arsura, județul Vaslui”

Număr anunț
SCN1161669
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARSURA (CUI 3552077)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353.175,30 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
17.04.2025 17:32
Anunț de atribuire
SCNA1120415
Termen limită
28.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243141

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 353.175,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tractor 258.912,32 RON Anulat
2 Cisternă cu echipare tip vidanjă de stins incendii, spălător și… 94.262,98 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.