Atribuită Anunț de participare

Achizitie buldoexcavator

Număr anunț
SCN1161668
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
OBAM HOLDING S.R.L. (CUI 49572293)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512.605,04 RON
Valoare atribuită
512.600 RON
Data publicării
17.04.2025 17:15
Anunț de atribuire
SCNA1121338
Termen limită
28.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243093

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RET UTILAJE SRL CUI 6102921

Valoare atribuită

512.600 RON

din 512.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.