Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare licențe software I

Număr anunț
SCN1161658
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
PRAGMA COMPUTERS SRL (CUI 3164881)
Cod CPV
48214000-1 · Pachete software pentru sisteme de operare de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.495 RON
Valoare atribuită
113.247 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
17.04.2025 14:44
Anunț de atribuire
SCNA1121121
Termen limită
28.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243159

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 113.495 RON Adjudecat: 113.247 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise (reînnoire… 110.000 RON PRAGMA COMPUTERS S.R.L. 113.247 RON
2 Bitdefender Endpoint Security Tool (reînnoire), versiunea x64, … 3.495 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

113.247 RON

din 113.495 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 248 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.