Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Proiect tehnic + executie lucrari pentru obiectivul ,,Construirea unui Centru de zi pentru persoanele cu dizabilitati in Municipiul Dorohoi, judetul Botoșani"

Număr anunț
SCN1161635
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
Furnizor / câștigător
GAFCO CONSTRUCT SRL (CUI 21731712)
Cod CPV
45215221-2 · Lucrari de constructii de centre de asistenta de zi (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.955.020,54 RON
Valoare atribuită
3.924.622,38 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
17.04.2025 13:05
Anunț de atribuire
SCNA1121954
Termen limită
05.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243161

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GAFCO CONSTRUCT SRL CUI RO21731712
Asociați 2
EVALON TRUST SRL CUI 36645695
MIRT ALVA SRL CUI 17801623
Subcontractanți 4
INSTAL-CON SRL CUI RO 9871768
LIFT SERVICE SRL CUI 22229170

Valoare atribuită

3.924.622,38 RON

din 3.955.020,54 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 30.398,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.