Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Livrare și montaj dotări ateliere pentru ,,DOTAREA UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN MUNICIPIUL BRAȘOV” - 8 LOTURI
- Număr anunț
- CN1080296
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 42513200-7 · Echipamente de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.043.206,16 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147603
- Termen limită
- 16.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 251153-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242728
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 1.134.103,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 4 | MECANICĂ AUTO | 329.551,54 RON | Anulat | — |
| 5 | CONFECȚII TEXTILE | 200.000 RON | Anulat | — |
| 6 | ELECTRIC | 329.551,54 RON | Anulat | — |
| 7 | ELECTRONICA AUTOMATI | 220.000 RON | Anulat | — |
| 8 | MECAN/ELECTROMEC | 55.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
REGENCY PROJECT SRL CUI RO32284989
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. CUI 41568246
Valoare atribuită
0 RON
din 2.043.206,16 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.043.206,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.