Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE SALVARE MINIERĂ
- Număr anunț
- CN1080298
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 35111100-6 · Aparate de respirat pentru interventiile in caz de incendiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.614.547,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.527.211 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151684
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 251313-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242742
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CONTRACT.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI ECHIPAMENTE SALVARE MINIERA.pdf.p7m
- FisaDate_DF1242742.pdf
- FORMULARE ECHIP SALVARE MIN.docx.p7m
- PROIECT CONTRACT ECHIP SALVARE MIN.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Terți susținători 1
Dräger Safety AG & Co. KGaA CUI DE812128834
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEZEGA POLSKA SP.Z.O.O. CUI 6462931440
Terți susținători 1
DEZEGA SP GÜVENLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ CUI 2950507816
Valoare atribuită
3.527.211 RON
din 3.614.547,60 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 87.336,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.