Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU Reactivi pentru diagnostic imuno-hematologic, prin tehnica de aglutinare in coloana de gel
- Număr anunț
- CN1080307
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.529.100 RON
- Valoare atribuită
- 4.529.100 RON
- Data publicării
- 17.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149533
- Termen limită
- 15.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 253324-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242810
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FORMULARE GARANTIE.docx.p7s
- 5.CONTRACT subsecvent.docx
- ACORD -CADRU.docx
- BRWC0B5D72B5D97_0000073359.pdf.p7s
- DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.docx.p7s
- FisaDate_DF1242810.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
4.529.100 RON
din 4.529.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro