Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat

ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE MEDICALE PENTRU INSTITUTUL DE PSIHIATRIE SOCOLA IASI - in cadrul proiectului Lucrări de reabilitare, modernizare, extindere și dotare Ambulatoriu Integrat al Institutului de Psihiatrie SOCOLA Iasi, finantat prin „PNRR/2022/C12/MS/I1.3 – I1.3 Unități de asistență medicală ambulatorie”

Număr anunț
SCN1161602
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33196200-2 · Dispozitive pentru persoanele cu deficiente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
11.100 RON 18,4% sub estimat
Data publicării
17.04.2025 09:22
Anunț de atribuire
SCNA1120455
Termen limită
28.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242692

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 13.600 RON Adjudecat: 11.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SET BENZI ELASTICE CU DIVERSE REZISTENTE 300 RON
2 STEPPER 2.500 RON Anulat
3 KINETO BANCUTE 2 M 1.200 RON
4 ACCESORII GIMNASTICA CU SUPORT MOBIL 9.600 RON LIAMED 11.100 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

11.100 RON

din 13.600 RON estimat 18,4%

Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 2.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.