Atribuită Anunț de participare

Servicii de gestionare a cainilor fara stapan din comuna Stulpicani, judetul Suceava

Număr anunț
SCN1161594
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA UN NOU ÎNCEPUT, O NOUĂ VIAŢĂ (CUI 47842099)
Cod CPV
75200000-8 · Prestari de servicii pentru comunitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
17.04.2025 08:26
Anunț de atribuire
SCNA1121093
Termen limită
29.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242928

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.