Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Furnizare bonuri de combustibil pe baza de BVCF
- Număr anunț
- SCN1161592
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- UNICOM HOLDING SA (CUI 3507700)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 827.800 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2025 08:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1121308
- Termen limită
- 30.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242914
Documente
Documentația de atribuire
- 8 Formulare.docx.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract bonuri valorice.doc.p7s
- FisaDate_DF1242914.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
827.800 RON
din 1.000.000 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 172.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.