Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

”Achiziție microbuz școlar”

Număr anunț
SCN1161724
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BRADULUI (CUI 4578040)
Furnizor / câștigător
ALIAT AUTO SRL (CUI 12976756)
Cod CPV
34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319.327,73 RON
Valoare atribuită
319.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
22.04.2025 15:41
Anunț de atribuire
SCNA1120623
Termen limită
06.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243269

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALIAT AUTO SRL CUI RO 12976756

Valoare atribuită

319.000 RON

din 319.327,73 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 327,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.