Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI in vederea realizarii obiectivului „AMENAJARE CURTE PRIMARIE, IN SAT SIRETEL, COMUNA SIRETEL, JUDETUL IASI”

Număr anunț
SCN1161794
Autoritate contractantă
Comuna Siretel (CUI 4541386)
Furnizor / câștigător
OLI-CONSTRUCT SRL (CUI 20849397)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534.844,20 RON
Valoare atribuită
519.345,13 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
23.04.2025 13:35
Anunț de atribuire
SCNA1120781
Termen limită
09.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243279

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLI-CONSTRUCT SRL CUI 20849397

Valoare atribuită

519.345,13 RON

din 534.844,20 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 15.499,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.