Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
MGS in alimentarea cu energie electrică a consumatorilor alimentați din LEA 20 kV Goga și LEA 20 kV Zanoaga, județul Prahova
- Număr anunț
- SCN1161786
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPROD ENERGO SRL (CUI 3608607)
- Cod CPV
- 45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.051.137,31 RON
- Valoare atribuită
- 972.739,05 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2025 11:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1125683
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243299
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 4-Contract exec.luc Executie MGS LEA 20kV Goga si LEA 20kV Zanoaga PH.doc.p7s
- Autorizatie de Construire I-21-1023.pdf.p7s
- FisaDate (40).pdf.p7s
- FisaDate_DF1243299.pdf
- Formulare si model documente.zip.p7s
- PTE.zip.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTIPROD ENERGO SRL CUI RO 3608607
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GILEON INST-EL SRL CUI RO 15434059
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ESRA SRL CUI RO 1348462
Valoare atribuită
972.739,05 RON
din 1.051.137,31 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 78.398,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.